Opublikowano

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Jan Mścichowski, lat 80, zamieszkały w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy u

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Jan Mścichowski, lat 80, zamieszkały w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Kościuszki 16 do kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza odbyło się 18 stycznia o godz. 14.00.

Teresa Halina Brzózka, lat 87, zamieszkała w Ugniewie. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Kościuszki 16 odbyło się 18 stycznia o godz. 10.00.

Halina Jaskółka, lat 85, zamieszkała w Stoku. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Kościuszki 16 do kościoła pw. św. Jozafata w Komorowie odbędzie się 19 stycznia o godz. 14.00.

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby.

Kontakt: .

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz