Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


Urologia estetyczna na wyciągnięcie ręki

Gabinety urologii estetycznej zapewniają dyskretną, wolną od stresu, profesjonalną opiekę lekarską. Dzięki nim wielu mężczyzn uwolniło się od problemów związanych z wyglądem, wielkością i funkcjonowaniem swoich narządów płciowych. 

2022/01/indoor-shot-of-upset-female-in-bed-shrugging-shoul-2021-08-31-06-04-48-utc-jpg_61f25e9c8f640

Zabiegi urologii estetycznej

Największym powodzeniem cieszą się zabiegi:

  • powiększania penisa,
  • laserowego odmłodzenia prącia,
  • plastyki worka mosznowego,
  • wazektomii,
  • laserowej plastyki napletka,
  • powiększania żołędzi,
  • obrzezania.

W gabinetach urologii estetycznej można także przeprowadzić zabieg usunięcia torbieli nasiennej najądrza oraz usunięcia wodniaka jądra. Więcej informacji na ten temat znajduje się pod adresem: https://urologia-estetyczna.waw.pl.

 

Powiększanie penisa

Wielu mężczyzn słabiej obdarzonych przez naturę ma często obniżoną samoocenę i nabawia się kompleksów. Jeszcze do niedawna, aby zwiększyć rozmiary penisa, należało poddać się operacji w szpitalu, po uprzednim uzyskaniu skierowania lekarskiego. Obecnie praktycznie każdy mężczyzna może skorzystać z mało inwazyjnych, bezpiecznych zabiegów urologicznych, oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej – bez operacji i bez narkozy, a jedynie w znieczuleniu miejscowym. Powiększanie penisa uzyskuje się przez wstrzyknięcie preparatu z kwasem hialuronowym lub z tłuszczem uzyskanym wcześniej od pacjenta metodą liposukcji. Obydwa zabiegi przynoszą zadowalające efekty w postaci zwiększenia obwodu prącia o 3-4 cm i jego długości o ok. 1 cm.

Zobacz też https://urologia-estetyczna.pl.

Obrzezanie

Obrzezanie stosuje się w leczeniu stulejki, która polega na zwężeniu otworu napletka, co uniemożliwia lub znacznie utrudnia jego zsuwanie z żołędzi prącia. Wada ta nie tylko utrudnia oddawanie moczu, ale również stwarza problemy podczas stosunków płciowych. Zabieg polegający na laserowym usunięciu fragmentu skóry prącia skutecznie przywraca funkcjonalność narządu i podnosi komfort podczas kontaktów seksualnych.

Wodniak jądra

Wodniak jądra powstaje na skutek nadmiernego wytwarzania lub zaburzonego wchłaniania płynu przez osłonki jądra. W wyniku schorzenia dochodzi do nagromadzenia płynu surowiczego między osłonkami jądra, co powoduje dolegliwości bólowe podczas chodzenia. Zabieg polega na wykonaniu punkcji i odessaniu płynu pod kontrolą liniowej głowicy ultrasonograficznej w znieczuleniu miejscowym.

Zabiegi z zakresu urologii estetycznej, przeprowadzane w gabinetach medycyny estetycznej są łatwo dostępne, bezpieczne i mało inwazyjne. Dzięki nim wielu mężczyzn podniosło swoją samoocenę i uzyskało poprawę jakości życia płciowego.

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.