Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


Oklejanie samochodu – co daje i czy jest potrzebne Twojej firmie?

Większość współczesnych firm zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna dla ich działalności jest reklama. W poszukiwaniu nowych nośników wynajmują przydrożne billboardy, na ogrodzeniach wieszają banery, a nad drzwiami lokalu i na witrynach umieszczają zachęcające hasła i grafiki. Jednak większość z nich generuje spore koszty związane z comiesięcznym najmem powierzchni reklamowej. Tymczasem tuż obok siebie masz powierzchnię, która doskonale sprawdzi się jako nośnik reklamy – w dodatku mobilnej. Jest to oczywiście samochód. Jak go wykorzystać w promocji swojej działalności? 

2022/01/shutterstock-1779728177-jpg_61f3f7ede99cf

Reklama na aucie? Oklejanie samochodu to dobra opcja

Wykorzystujesz auto do realizowania swoich codziennych obowiązków zawodowych? Dojeżdżasz nim do pracy, wracasz do domu, robisz kursy po mieście, dostarczając produkty klientom lub udając się na spotkania? Oklejenie samochodu pozwoli Ci czerpać z jazdy dodatkowe benefity. Oprócz wygody i niezależności, jaką daje ten środek transportu, teraz zyskasz jeszcze dodatkową korzyść – będziesz miał widoczną, rozpoznawalną, zapadającą w pamięć reklamę. Jeśli interesuje Cię oklejanie samochodu - Warszawa to miasto, w którym nie brakuje profesjonalnych wykonawców takiej usługi. 

Umieszczanie reklam na samochodach to sprawdzony i dobrze oceniany sposób promocji. Nie jest to nośnik stacjonarny, lecz mobilny, dlatego dociera do większego grona odbiorców. Jego zaletą jest to, że pozostaje estetyczny i dobrze widoczny na długi czas – dobrze zaaplikowane folie nie płowieją, nie tracą na wyrazistości, nie odklejają się. Co ważne – w żaden sposób nie niszczą oryginalnego lakieru.

Decydując się na oklejanie samochodów służbowych w dużych miastach, zyskujesz niemal darmową, jeżdżącą reklamę. Docierasz nią każdego dnia do tysięcy odbiorców – innych kierowców, pieszych. Jeśli Twoja firmowa flota liczy więcej pojazdów to zasię ich oddziaływania jeszcze się zwiększa.

Oklejanie samochodu – nie tylko dla reklamy, ale też wizerunku

Twój służbowy samochód to Twoja wizytówka, dlatego warto o niego zadbać. Możesz wykorzystać technikę oklejania, aby stworzyć mobilną reklamę, ale też wtedy, gdy zależy Ci na podniesieniu estetyki pojazdu i zamaskowanie rys czy innych uszkodzeń karoserii niskim kosztem, w krótkim czasie. Ta metoda jest nie tylko bardzo trwała, ale też odwracalna (w przeciwieństwie do lakierowania). To dobra wiadomość, bo być może za jakiś czas zechcesz wrócić do poprzedniego koloru, a wtedy wystarczy tylko delikatnie zdjąć okleinę. Warto nadmienić, że folia pełni też funkcję ochronną i zmniejsza ryzyko wystąpienia korozji.

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.