Opublikowano

Zabił brata przy świątecznym stole

Ostrowscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który podczas zakrapianego alkoholem spotkania ugodził nożem swojego 38-letniego brata

Ostrowscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który podczas zakrapianego alkoholem spotkania ugodził nożem swojego 38-letniego brata. W wyniku odniesionych obrażeń zraniony mężczyzna zmarł. 32-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W sobotę w nocy dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał informację o awanturze na terenie gminy Wąsewo między dwoma braćmi, podczas której jeden został ugodzony nożem. Szybko na miejsce zostali skierowani policjanci i pogotowie ratunkowe.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że podczas zakrapianego alkoholem spotkania braci doszło do awantury. W pewnym momencie 32-latek chwycił za nóż i ugodził 38-letniego brata, niestety mężczyzna zmarł na miejscu. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem Prokuratora, zabezpieczyli również nóż.

Po wytrzeźwieniu 32-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Prokurator postanowił wystąpić z wnioskiem do Sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd we wtorek podczas posiedzenia rozpatrzył pozytywnie wniosek i postanowił zastosować wobec 32-latka trzy miesięczny areszt.

Za zabójstwo 32-latkowi grozi kara nawet dożywotniego pozbawiania wolności.

źródło: KPP/mł.asp Marzena Laczkowska

💬 Komentarze (4)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (4)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz