Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


66-latka zwróciła uwagę na spacerującą w nocy seniorkę. Starsza kobieta bezpiecznie trafiła do domu

Seniorka spacerowała nocną porą, nie była w stanie podać swojego adresu zamieszkania. Pomocy udzieliła mieszkanka powiatu ostrowskiego.

2018/10/senior-jpg_5bbd33d4e5639 Zdjęcie ilustracyjne

W czwartek 12 maja poi godz. 22.00 do ostrowskiej komendy zgłosiła się 66-letnia kobieta z seniorką. Mieszkanka powiatu ostrowskiego przekazała, że zauważyła starszą kobietę na ul. Zambrowskiej na wiadukcie, która nie była w stanie podać swojego adresu zamieszkania.

- Pora na spacer była wyjątkowa późna więc zainteresowała się losem seniorki. Starsza Pani podała swoje dane jednak nie była w stanie podać adresu zamieszkania. W związku z tym 66-latka postanowiła przyprowadzić seniorkę do ostrowskiej komendy. Policjanci ustalili adres 84-letniej ostrowianki, kobieta została odwieziona do domu gdzie trafiła pod opiekę córki - poinformowała mł. asp. Marzena Laczkowska.

Policja w Ostrowi Mazowieckiej apeluje do osób opiekujących się starszymi osobami o większy nadzór nad podopiecznymi. Samodzielne wyjście z domu starszej osoby, która wymaga opieki może mieć tragiczne skutki.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.