Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Prace remontowe drogi na odcinku Ostrów - Małkinia. Kiedy zostaną zakończone?

W ostatnim czasie otrzymaliśmy wiadomość od jednego z naszych czytelników, który zadał pytanie dotyczące zakończenia remontu drogi na odcinku Ostrów Mazowiecka - Małkinia Górna.

2022/05/remont-ul-malkinskiej-fot-ostrowmaz24-09-jpg_626fb68f97874

Prace remontowe drogi na odcinku Ostrów Mazowiecka - Małkinia Górna trwają już dłuższy czas. Obecnie prowadzone są od skrzyżowania ul. Małkińskiej z ul. Akacjową oraz ul. Bursztynową w kierunku Małkini Górnej.

- Chciałbym się zapytać w jakim terminie zostanie skończona budowa drogi na odcinku Ostrów - Małkinia? Droga jest strasznie nie przejezdna, trzeba długo czekać na światłach. Nic dziwnego przy remontowanej drodze, jednak trwa to już bardzo długi czas. Czy jest wiadomo coś na temat końca? - pisze czytelnik.

O wypowiedź w tej sprawie zapytaliśmy Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie. Gdy otrzymamy odpowiedź, niezwłocznie ją opublikujemy.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wasze opinie

Kierowca   16:21, 17.05.2022

Tam chyba brak jest jakiegokolwiek nadzoru i panuje zasada czy się stoi czy się leży wypłata się należy.

AA   17:57, 17.05.2022

I dlaczego nie ma ścieżki rowerowej obok? Jest tyle miejsca i wielu mieszkańców nowych osiedli domków, którzy chcieliby bezpiecznie dojechać rowerem do centrum miasta. Podobna sytuacja jest zresztą na ul. Lubiejewskiej, niedawno wyremontowanej, biegnącej tuż przy centrum handlowym...

Pecura   21:11, 17.05.2022

Przy tym remoncie co niektórzy doczekają się emerytury.

Kierowca   10:37, 18.05.2022

Jeżdżę ta drogą przez cały czas remontu. Tak fatalnej realizacji i planowania orać jeszcze nie widziałem. Absolutny bałagan, przerwy w pracach trwające tygodniami. Położone odcinki nie są ze sobą wyrównane a na nowych nawierzchniach imie sowriyem dziury. Totalny brak profesjonalizmu i nadzoru nad inwestycją.

Kierowca   10:58, 20.05.2022

Przecież to jest szok to już trwa nie wiem ile a ile jeszcze przed nami

Zaintetesowany   17:36, 28.06.2022

Z pewnych zrudeł mam informacje o planowanym wycofaniem się wykonawcy. Obecnie na tej budowie nic się nie dzieje, a konsorcjum które podjęło się przebudowy wygrało potężny przetarg zaniżając cenę tak jak w tym przypadku. A jak nie wiadomo o co chodzi to o...

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.