Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Czemu latarnie przy ulicy 3 Maja nie świecą w nocy? Jest odpowiedź Urzędu Miasta

Jeden z czytelników naszego portalu zgłosił się do nas z problemem niedziałających latarni przy ulicy 3 Maja w Ostrowi Mazowieckiej. O komentarz w tej sprawie zapytaliśmy Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

2018/07/latarnia-lampa-jpg_5b4db92270f3a Zdjęcie ilustracyjne

W ostatnich dniach otrzymaliśmy zapytanie od jednego z czytelników naszego portalu, które skierowaliśmy do Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej. Jak informuje czytelnik, latarnie znajdujące się przy ul. 3 Maja nie świecą w nocy.

O komentarz i odniesienie się do opisywanej przez czytelnika sytuacji poprosiliśmy Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

- Odpowiadając na e-mail z dnia 26 maja 2022 r. dotyczący braku oświetlenia ulicznego na ulicy 3 Maja informuję, że na skutek przepięcia w sieci zadziałał układ zabezpieczający odłączając zasilanie do lamp ulicznych. Awaria została usunięta przez konserwatora oświetlenia - czytamy w piśmie od Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.