Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Kiedy usłyszymy Młodzieżową Orkiestrę Dętą?

W maju otrzymaliśmy wiadomość od jednego z naszych czytelników, który przesłał do nas zapytanie dotyczące Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Ostrowi Mazowieckiej.

orkiestra_22_02_18 Zdjęcie ilustracyjne

Jeden z naszych czytelników zwrócił się do nas z pytaniem dotyczącym Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Ostrowi Mazowieckiej.

- Witam, mam pytanie do Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka. Czy w naszym mieście powstaje Młodzieżowa Orkiestra Dęta i kiedy będziemy mogli usłyszeć naszą orkiestrę? - napisał czytelnik.

O odpowiedź na pytanie czytelnika poprosiliśmy Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

- W Miejskim Domu Kultury nieustannie działa Orkiestra Młodych. Było do tej pory można ją usłyszeć, np. podczas Dni Ostrowi (przed pandemią), Day for art lub Spotkaniu ze Świętym Mikołajem. Podczas pandemii została doceniona przez TVN24 i jej wykonanie ONLINE odtworzone podczas jednego z programów. W linku można znaleźć wspomniane wykonanie: https://www.youtube.com/watch?v=aSuhWmFR1VI&ab_channel=DDTRUMPET. Najbliższy jej występ odbędzie się podczas Day for Art 22 czerwca 2022 roku - informuje Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

Wasze opinie

Kurczak   13:20, 04.06.2022

Prawdziwa Orkiestra była ,kiedy prowadzili ją Panowie Gaglewscy .Pala pajacowi,który doprowadził do upadku tak świetną Orkiestrę.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.