Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Kiedy usłyszymy Młodzieżową Orkiestrę Dętą?

W maju otrzymaliśmy wiadomość od jednego z naszych czytelników, który przesłał do nas zapytanie dotyczące Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Ostrowi Mazowieckiej.

orkiestra_22_02_18 Zdjęcie ilustracyjne

Jeden z naszych czytelników zwrócił się do nas z pytaniem dotyczącym Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Ostrowi Mazowieckiej.

- Witam, mam pytanie do Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka. Czy w naszym mieście powstaje Młodzieżowa Orkiestra Dęta i kiedy będziemy mogli usłyszeć naszą orkiestrę? - napisał czytelnik.

O odpowiedź na pytanie czytelnika poprosiliśmy Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

- W Miejskim Domu Kultury nieustannie działa Orkiestra Młodych. Było do tej pory można ją usłyszeć, np. podczas Dni Ostrowi (przed pandemią), Day for art lub Spotkaniu ze Świętym Mikołajem. Podczas pandemii została doceniona przez TVN24 i jej wykonanie ONLINE odtworzone podczas jednego z programów. W linku można znaleźć wspomniane wykonanie: https://www.youtube.com/watch?v=aSuhWmFR1VI&ab_channel=DDTRUMPET. Najbliższy jej występ odbędzie się podczas Day for Art 22 czerwca 2022 roku - informuje Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wasze opinie

Kurczak   13:20, 04.06.2022

Prawdziwa Orkiestra była ,kiedy prowadzili ją Panowie Gaglewscy .Pala pajacowi,który doprowadził do upadku tak świetną Orkiestrę.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.