Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiara i religia


Rusza XII pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę

Już jutro rozpocznie się kolejna pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę w Częstochowie. Każdy chętny do wyruszenia w podróż potrzebuje jedynie roweru.

2022/06/pielgrzymka-na-jasna-gore-fot-archiwum-jpg_62a9d7a0792be Fot. Archiwum

XII pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę w Częstochowie będzie miała miejsce od czwartku 16 czerwca do soboty 18 czerwca. Zaraz po mszy świętej, która rozpocznie się o godz. 7.00 w kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej wyjedzie pielgrzymka, której punktem docelowym będzie Jasna Góra w Częstochowie.

Poleca się, aby rower był sprawny z racji, że wyruszając z Ostrowi Mazowieckiej do Częstochowy do pokonania jest około 340 km. Warto zabrać ze sobą wodę oraz prowiant.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.