Opublikowano

Wakacyjne spotkanie ostrowskich policjantów z członkami Klubu Seniora

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji z Ostrowi Mazowieckiej odbyli wakacyjne spotkanie z członkami Klubu Seniora.
[foto]31759[/foto]
W p
Fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji z Ostrowi Mazowieckiej odbyli wakacyjne spotkanie z członkami Klubu Seniora.

W piątek 29 lipca ostrowscy funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji odwiedzili Klub Seniora znajdujący się na terenie miasta Ostrów Mazowiecka. W trakcie spotkania policjanci wyjaśniali jakich zagrożeń mogą spodziewać się osoby starsze ze strony oszustów i złodziei. Funkcjonariusze podkreślali, że oszuści cały czas zmieniają swoje metody, którymi próbują zmanipulować seniorów. Głównym tematem jednak była tematyka bezpieczeństwa zarówno w czasie wakacji, nad wodą, ale również domu, jak i na ulicy.

Takie spotkania są bardzo ważne, ponieważ oszuści nadal naciągają i okradają starszych ludzi. Warto rozmawiać z seniorami oraz osobami samotnymi znajdującymi się w naszym otoczeniu o niebezpieczeństwach, jakie mogą je spotkać w obecnych czasach.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz