Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Kierująca w stanie nietrzeźwości nie ustąpiła pierwszeństwa. Doszło do zdarzenia drogowego

Do zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ulic w Ostrowi Mazowieckiej. Kierująca pojazdem w stanie nietrzeźwości nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu.

2022/08/zdarzenie-drogowe-na-skrzyzowaniu-ulic-fot-komenda-powiatowa-policji-w-ostrowi-mazowieckiej-jpg_62e7824de4e91 Fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej

W sobotę 30 lipca przed południem około godz. 11.00 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Grota Roweckiego i Lubiejewskiej. 31-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego kierująca pojazdem marki Ford, będąca w stanie nietrzeźwości, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Kia, którym kierował mężczyzna w wieku 38 lat.

- W sobotę przed południem doszło do zdarzenia drogowego w wyniku czego kierująca pojazdem marki Ford Fiesta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Była to kobieta mieszkanka powiatu ostrowskiego, lat 31, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu mężczyźnie, który nie jest mieszkańcem powiatu ostrowskiego - mówiła sierż. szt. Emilia Podbielska.

Kierującej za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości zgodnie z przepisami grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat. Policja apeluje, aby kierowcy zachowali należytą ostrożność oraz stosowali zasadę ograniczonego zaufania, gdy przez warunki pogodowe nawierzchnia jest śliska.


Zobacz gazetkę Lidla

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.