Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Zmarł Andrzej Wojtkowski, prezes OSP Ślepowrony

Zmarł Andrzej Wojtkowski, prezes OSP Ślepowrony. Kondolencje na stronie internetowej zamieścił Urząd Gminy Nur. 

2022/09/zmarl-andrzej-wojtkowski-fot-gmina-nur-jpg_632966f91456d Fot. Urząd Gminy Nur

Zmarł Andrzej Wojtkowski, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej Ślepowrony i radny gminy Nur w latach 2002-2009. Kondolencje na stronie internetowej zamieścił Urząd Gminy Nur. 

- W imieniu całej społeczności samorządowej, rodzinie i bliskim składamy wyrazy szczerego żalu i głębokiego współczucia. Łączymy się w braterskiej modlitwie ze wszystkimi, którzy przeżywają czas próby i rozłąki z najbliższą osobą. Niech spoczywa w pokoju! - pisze Urząd Gminy Nur.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.