Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Świetlica w budynku OSP Dalekie już po remoncie!

Koło Gospodyń Wiejskich KOGEL-MOGEL zrealizowało projekt modernizacji świetlicy w budynku OSP w Dalekiem, w gminie Wąsewo. Środki pozyskane od PSE w ramach programu "WzMOCnij swoje otoczenie" pozwoliły na gruntowne odnowienie wnętrza, m.in. wyrównanie i pomalowanie ścian, wymianę sufitu, wydzielenie zaplecza socjalnego oraz zakup niezbędnego wyposażenia. Wyremontowana świetlica jest idealnym miejscem do realizowania wspólnych aktywności, rozwijania pasji oraz integracji pokoleń. Posłuży mieszkańcom i gościom na lata.

2022/12/swietlica-w-budynku-osp-dalekie-juz-po-remoncie-fot-kolo-gospodyn-wiejskich-w-dalekiem-jpg_63a40cd456d03 Fot. Koło Gospodyń Wiejskich w Dalekiem

- Remont świetlicy to ogromne przedsięwzięcie dla tak małej społeczności jak nasza. Ale mamy marzenia i pragniemy je urzeczywistniać. Wszystko jest możliwe, jeśli za marzeniami stoi zmotywowany i niezwykle zaangażowany zespół. Taka jest społeczność miejscowości Dalekie. Otwarta, pomocna, ambitna. Bardzo dziękuję wszystkim za wspólną pracę i konsekwencję w działaniu. Dziękuję Drużyno! Dziękujemy PSE! Razem mamy MOC! - tak podsumowuje projekt Jolanta Pazik, jego koordynatorka.

Program "WzMOCnij swoje otoczenie" to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek - np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu. 

Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie https://raport.pse.pl/pl/ oraz www.wzmocnijotoczenie.pl

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Świetlica w budynku OSP Dalekie już po remoncie!

1/6
2/6
3/6
4/6
5/6
6/6

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.