Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Bezpłatne komputerowe badanie wzroku w gminie Wąsewo!

Urząd Gminy Wąsewo zaprasza wszystkich mieszaków na bezpłatne, komputerowe badanie wzroku. Dla chętnych osób obowiązują zapisy.

2023/01/badanie-wzroku-jpg_63b2b7bceb966 Zdjęcie ilustracyjne

W czwartek 12 stycznia w godz. 11.30 - 13.00 na parkingu przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsewie, przy ul. Lipowej 1A mieszkańcy gminy będą mogli wziąć udział w bezpłatnym, komputerowym badaniu wzroku. Organizatorzy zapewniają pacjentom badanie pod kątem ostrości wzroku, profesjonalny dobór szkieł i opraw okularowych, etui do okularów gratis oraz możliwość kupna okularów w atrakcyjnej cenie, tj. okulary do pracy przy komputerze, okulary dla kierowców, okulary do czytania i chodzenia czy też okulary progresywne.

Dla wszystkich zainteresowanych badaniem osób obowiązują zapisy pod numerem tel. 690 070 902.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.