Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Urząd Gminy w Wąsewie poinformował o nowych warunkach w programie "Czyste Powietrze"

"Czyste Powietrze" to program przeznaczony dla mieszkańców domów jednorodzinnych. Beneficjent może skorzystać z kompleksowej termomodernizacji budynku. 

2023/01/urzad-gminy-w-wasewie-poinformowal-o-nowych-warunkach-w-programie-czyste-powietrze-fot-urzad-gminy-w-wasewie-jpg_63be731a419a9 Fot. Urząd Gminy w Wąsewie

Urząd Gminy Wąsewo poinformował, że od wtorku 3 stycznia br. obowiązują nowe warunki w programie "Czyste Powietrze", który przeznaczony jest dla mieszkańców domów jednorodzinnych. Dotacja jaka możliwa jest do uzyskania wynosi nawet 136 tys. 200 złotych. Osoby mogą skorzystać z kompleksowej termomodernizacji budynku m.in. wymiany nieefektywnego źródła ciepła, docieplenie ścian zewnętrznych, poddasza, a także wymiany drzwi i okien zewnętrznych. 

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Wąsewie, gdzie pracownik bezpłatnie przygotuje kalkulację i poinformuję o wielkości możliwego do uzyskania dofinansowania. Więcej informacji pod numerem 29 645 80 00 wew. 39, lub na stronie https://czystepowietrze.gov.pl/

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.