Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Mieszkańcy skarżą się na jakość usług świadczonych przez wydział komunikacji

Do naszej redakcji z prośbą o interwencję zgłosił się czytelnik, który próbował zarejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji w Ostrowi Mazowieckiej. On i inni petenci skarżą się na jakość obsługi.

2023/01/wydzial-komunikacji-fot-ostrowmaz24-2-jpg_63ce74af429e2

Mieszkańcy miasta oraz okolicznych miejscowości zgłaszają problem dotyczący Wydziału Komunikacji w Ostrowi Mazowieckiej. Petenci skarżą się, że nie mogą załatwić podstawowych spraw m.in. zarejestrowania pojazdów. Do naszej redakcji wpływają skargi od czytelników, którzy informują, że urzędniczki są niekompetentne, niemiłe oraz nie próbują pomóc interesantom ani nie wskazują przepisów, w myśl których nie mogą petentom czegoś załatwić odpowiadając "nie, bo nie". Mieszkańcy informują naszą redakcję, że przez podejście urzędniczek nie są w stanie zarejestrować samochodów oraz maszyn rolniczych co negatywnie wpływa na rozwój ich przedsiębiorstw.

Urzędniczki przekazują petentom, że mają swoje prawo i nie załatwią sprawy, z którą przychodzi interesant. Jak informują czytelnicy, również dyrektor Wydziału Komunikacji w Ostrowi Mazowieckiej nie podejmuje próby rozwiązania sprawy, kiedy zgłaszają się do niego mieszkańcy z problemem.

Prośbę o ustosunkowanie się do powyższych uwag skierowaliśmy do dyrektora Wydziału Komunikacji oraz Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej.

Czekamy na odpowiedź. Do sprawy wrócimy. 

Wasze opinie

Panimiła????   09:38, 31.01.2023

Bardzo dobrze że sprawa jest naglosniona. Te panie/panowie to jedno wielkie chamstwo pani tak ciężko podejść do okienka do starszego pana wydzierała się do niego stojąc przy drukarce ze mna zrobila to samo bylam tam drugi raz przepisy tak czesto się zmieniaja juz nie pamiętam o co pytałam to prostacko dowiedzialam się "to co nie wie,my nie zalatwiamy tu" całą resztę dowiedzialam się na korytarzu moja sprawa zostala załatwiona w pokoju obok tak jak by na czego pani chce śmiejąc się w głos.Jakies nienormalne kobiety pomyślałam . Czy nie mozna po prostu ludziom odpowiadać na pytania. Jak za kilka lat będzie nas traktować to młode pokolenie ?ponieważ bardzo duzo mlodych ludzi tam wchodzi ta pani za biurkiem będzie potraktowana tak samo jak ten starszy pan.Paniom przydał by się porządny kurs kultury bo się troszkę zagalopowały nie wiedząc kto stoji po drugiej stronie. Pozdrawiam te damy.

Marek   10:27, 31.01.2023

Nie wszystkie Panie są niekompetentne i niemiłe. Rejestrowałem auto w listopadzie ubiegłego roku, zostałem obsłużony miło i sprawnie.

seven   11:05, 31.01.2023

Artykuł jest niemiarodajny, ponieważ osoba pisząca nie zaznajomiła się ze sprawą. Dziennikarz po otrzymaniu jakichkolwiek paszkwili na jakikolwiek temat powinien wysłuchać obu stron, a nie opisywać temat, znając go z jednej strony.

Petent   13:02, 31.01.2023

Zgadzam się z przedmówcą że nie wszystkie Panie są niekompetentne zależy gdzie się pójdzie, są dwie frakcje w urzędzie Panie wchodząc na lewo sala obsługi są niekompetentne, wulgarne i chamskie nawet się nie uśmiechają jeszcze nigdy nie załatwiłem za 1 razem u tych Pań rejestracji zawsze mają jakieś Ale bez wytłumaczenia prawnego. Panie na prawo są bardzo miłe zawsze sprawa zostaje załatwiona od ręki no i się uśmiechają . Pozdrawiam Panie z prawej strony sali

Miki   17:07, 31.01.2023

A ja muszę przyznać że zawsze jakoś panie i z prawej i lewej mi pomagały, doradziły co gdzie muszę wpisać bądź zaznaczyć .

Lz   21:59, 31.01.2023

Ja też przyznam że nie miałem nigdy problemów. Panie pomocne . Ostatnio był problem bo 2 Panie były chore i kolejka się dużą zrobiła, ale co poradzić jak wszyscy przychodzą między 10.00 a 12.00. O 8.00 nie było kolejki. Byłem świadkiem jak jeden Pan robił wyrzuty po co te formalności i dlaczego te przepisy się ciągle zmieniają, ale to nie.jest wina tych Pań. Trochę wyrozumiałości i zrozumienia.

Gruby   08:45, 01.02.2023

A ja dodam że bez problemowo w tym urzędzie tylko właścicele ostrowskich "komisów" są załatwiani

Gość   16:30, 04.02.2023

W tym urzędzie żeby zaszły jakie kolwiek pozytywne zmiany należało by zwolnić połowę z pracujących tam pań bo chamstwo i bezczelność tych urzędniczek przekracza wszelkie normy i granice. A już chyba najgorsze co może człowieka tam spotkać to trafić na obsługę pani Bauer zachowanie tej pani pozostawia wiele ale to wiele do życzenia.

Lelum   19:25, 04.02.2023

Nie zgodzę się z negatywnymi opiniami. Pani Beata jak i pani Magda oraz panie z rejestracji są bardzo miłe i pomocne. Sam byłem świadkiem jak jeden gościu po wyjściu z informacji zaczął wyzywać panie, nr umowa im się nie podobała i że puści info w internet. Te panie są bardzo pomocne i jak coś się nie zgadza to nie mogą przyjąć takiej umowy

Gość   21:43, 04.02.2023

Pani Bauer jest bardzo nie przyjemną osobą. Załatwienie najprostszej sprawy u tej kobiety jest zawsze wielkim problemem bo robi wszystko żeby człowiekowi jak najbardziej sprawę utrudnić. Mam nadzieję że ktoś wkońcu zwróci uwagę na to co tam się dzieje i przywróci część z tych pań do porządku ucząc je odnosić się do człowieka z kulturą i szacunkiem a nie z wrogością.

Daniel   21:56, 04.02.2023

Najgorszy urząd w jakim kiedy kolwiek byłem. Nie polecam.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.