Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Brok


Planowane wyłączenia prądu na terenie miasta i gminy Brok

PGE Rejon Energetyczny Wyszków poinformował o możliwości braku prądu na terenie miasta i gminy Brok. Problem może występować nawet przez kilka godzin.

2023/01/zarowka-prad-jpg_63d3c0799c821 Zdjęcie ilustracyjne

PGE Rejon Energetyczny Wyszków informuje mieszkańców miasta i gminy Brok o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej. Problem wystąpi we wtorek 31 stycznia w godz. 10.00 - 14.00 i dotknie ul. Stare Miasto.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.