Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Szulborze Wielkie


Dofinansowania na fotowoltaikę dla gospodarstw rolnych oraz poprawę warunków BHP w przedsiębiorstwach

Wszyscy mieszkańcy gminy Szulborze Wielkie są zaproszeni do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, dzięki któremu można doinformować się o możliwościach w pozyskaniu dofinansowań.

2023/02/fotowoltaika-budynek-z-fotowoltaika-jpg_63eb7b1eb7824 Zdjęcie ilustracyjne

W czwartek 23 lutego o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Szulborze Wielkie odbędzie się spotkanie informacyjne przeznaczone dla mieszkańców gminy. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się co zrobić i jak pozyskać dofinansowania na trwające projekty oraz programy. Jeden z tematów, jaki zostanie poruszony podczas rozmów, będzie dotyczył fotowoltaiki dla gospodarstw rolnych. Program jest skierowany do osób, które owe gospodarstwo posiadają i w ramach którego mają możliwość zakupienia oraz zamontowania instalacji fotowoltaicznej. W związku z tym projektem można pozyskać nawet 150 tys. złotych dofinansowania.

Kolejnym tematem do omówienia na posiedzeniu będzie dofinansowanie na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy. Urząd Gminy Szulborze Wielkie informuje, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych wkrótce ogłosi nabór na realizację projektu, który poprawi warunki w przedsiębiorstwach. W ramach tego projektu uczestnicy mogą pozyskać nawet 300 tys. złotych dofinansowania.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.