Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Szulborze Wielkie


Dofinansowania na fotowoltaikę dla gospodarstw rolnych oraz poprawę warunków BHP w przedsiębiorstwach

Wszyscy mieszkańcy gminy Szulborze Wielkie są zaproszeni do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, dzięki któremu można doinformować się o możliwościach w pozyskaniu dofinansowań.

2023/02/fotowoltaika-budynek-z-fotowoltaika-jpg_63eb7b1eb7824 Zdjęcie ilustracyjne

W czwartek 23 lutego o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Szulborze Wielkie odbędzie się spotkanie informacyjne przeznaczone dla mieszkańców gminy. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się co zrobić i jak pozyskać dofinansowania na trwające projekty oraz programy. Jeden z tematów, jaki zostanie poruszony podczas rozmów, będzie dotyczył fotowoltaiki dla gospodarstw rolnych. Program jest skierowany do osób, które owe gospodarstwo posiadają i w ramach którego mają możliwość zakupienia oraz zamontowania instalacji fotowoltaicznej. W związku z tym projektem można pozyskać nawet 150 tys. złotych dofinansowania.

Kolejnym tematem do omówienia na posiedzeniu będzie dofinansowanie na poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy. Urząd Gminy Szulborze Wielkie informuje, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych wkrótce ogłosi nabór na realizację projektu, który poprawi warunki w przedsiębiorstwach. W ramach tego projektu uczestnicy mogą pozyskać nawet 300 tys. złotych dofinansowania.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.