Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Nur


Gmina Nur pozyskała dofinansowanie na nową inwestycję drogową!

Urząd Gminy Nur przekazał świetną informację dla mieszkańców o otrzymaniu dofinansowania na realizację nowej inwestycji drogowej na terenie gminy. Dzięki wsparciu poprawi się bezpieczeństwo i jakość życia osób zamieszkujących gminę Nur.

2023/02/gmina-nur-pozyskala-dofinansowanie-na-inwestycje-drogowa-fot-urzad-gminy-nur-jpg_63ec8dfb643d4 Fot. Urząd Gminy Nur

W poniedziałek 13 lutego w ostrołęckiej delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste odebranie czeku na dofinansowanie nowej inwestycji drogowej na terenie gminy Nur. Wójt gminy Rafał Kruszewski odebrał go z rąk samego wicepremiera Henryka Kowalczyka, senatora Roberta Mamątowa, posła Marka Zagórskiego oraz wicewojewody Sylwestra Dąbrowskiego. Pozyskane przez gminę dofinansowanie w wysokości 988 tys. 535.04 złotych zostanie przeznaczone na rozbudowę drogi gminnej Godlewo Milewek - Kamienczyk Wielki w obrębie Gminy Nur.

Taka wysokość pomocy pieniężnej w 70 proc. pokryje koszty całej planowanej inwestycji, co jest bardzo dużym ułatwieniem dla gminy. Dodatkowo, gdy zadanie zostanie zrealizowane w znacznym stopniu poprawi się bezpieczeństwo oraz jakość życia mieszkańców.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.