Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Nur


Gmina Nur pozyskała dofinansowanie na nową inwestycję drogową!

Urząd Gminy Nur przekazał świetną informację dla mieszkańców o otrzymaniu dofinansowania na realizację nowej inwestycji drogowej na terenie gminy. Dzięki wsparciu poprawi się bezpieczeństwo i jakość życia osób zamieszkujących gminę Nur.

2023/02/gmina-nur-pozyskala-dofinansowanie-na-inwestycje-drogowa-fot-urzad-gminy-nur-jpg_63ec8dfb643d4 Fot. Urząd Gminy Nur

W poniedziałek 13 lutego w ostrołęckiej delegaturze Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste odebranie czeku na dofinansowanie nowej inwestycji drogowej na terenie gminy Nur. Wójt gminy Rafał Kruszewski odebrał go z rąk samego wicepremiera Henryka Kowalczyka, senatora Roberta Mamątowa, posła Marka Zagórskiego oraz wicewojewody Sylwestra Dąbrowskiego. Pozyskane przez gminę dofinansowanie w wysokości 988 tys. 535.04 złotych zostanie przeznaczone na rozbudowę drogi gminnej Godlewo Milewek - Kamienczyk Wielki w obrębie Gminy Nur.

Taka wysokość pomocy pieniężnej w 70 proc. pokryje koszty całej planowanej inwestycji, co jest bardzo dużym ułatwieniem dla gminy. Dodatkowo, gdy zadanie zostanie zrealizowane w znacznym stopniu poprawi się bezpieczeństwo oraz jakość życia mieszkańców.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.