Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Niebezpieczeństwo na skrzyżowaniu ulic Prusa i Sielskiej. Na miejscu brakuje znaków drogowych (zdjęcia)

Otrzymaliśmy wiadomość od jednego z czytelników naszego portalu dotyczącą skrzyżowania ulicy Prusa z ulicą Sielską, gdzie na jednej z tych ulic brakuje znaków, które jeszcze do niedawna tam się znajdowały.

2023/02/skrzyzowanie-ulica-prusa-z-ulica-sielska-fot-ostrowmaz24-02-jpg_63fca2b9a4d80

Jeden z czytelników naszego portalu przesłał nam wiadomość, która dotyczyła skrzyżowania ulic Prusa z Sielską oraz brakujących tam znaków. Jako załącznik dołączono aktualne zdjęcia, a także te z okresu, kiedy znaki znajdowały się przy skrzyżowaniu. Wybraliśmy się osobiście we wskazane przez czytelnika miejsce, gdzie również zauważyliśmy brak oznakowania.

- Dzień dobry. Może Państwa portal mógłby pomoc w wyjaśnieniu pewnej kwestii z zakresu ruchu drogowego, w naszym mieście. Chodzi o skrzyżowanie ul. Sielskiej z B. Prusa, obok byłego salonu meblowego "cezan". Mianowicie od strony ul. Sielskiej nie ma obecnie żadnych znaków. Niedawno jeszcze stał "ustąp pierwszeństwa przejazdu" oraz "zakaz postoju". Obecna sytuacja jest bardzo niebezpieczna, gdyż od strony ul B. Prusa stoją znaki o pierwszeństwie przejazdu. Ponadto zaparkowane przy sklepie pojazdy bardzo mocno utrudniają ruch na tym wąskim kawałku drogi, po którym odbywa się również ruch pieszych z uwagi na brak chodnika. W zal. przesyłam zdjęcia sytuacji aktualnej oraz z okresu, kiedy znaki stały. Pozdrawiam - napisał czytelnik.

W tej sprawie napisaliśmy do Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej. Gdy otrzymamy odpowiedź niezwłocznie ją opublikujemy na naszym portalu.

2023/02/skrzyzowanie-ulica-prusa-z-ulica-sielska-fot-ostrowmaz24-jpg_63fca29e4068b

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.