Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Szulborze Wielkie


Wyjątkowe wydarzenie dla Pań! Dzień Kobiet w Szulborzu Wielkim

Wójt gminy Szulborze Wielkie ma zaszczyt zaprosić wszystkie Panie na uroczystość z okazji Dnia Kobiet, która odbędzie się w środę 8 marca.

2019/12/tulipany-kwiaty-jpg_5de7937698265 Zdjęcie ilustracyjne

W dniu 8 marca w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Szulborzu Wielkim odbędzie się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. To wyjątkowe święto, które jest okazją do podziękowania za codzienną pracę i trudności, jakie pokonują Panie, a także za poświęcenie włożone w wychowanie dzieci i prowadzenie domu. Uroczystość ta ma na celu nie tylko wyrażenie uznania dla kobiet, ale również miłe spędzenie czasu i integrację z innymi kobietami z gminy. To doskonała okazja, aby spotkać się ze znajomymi i przyjaciółkami oraz porozmawiać o życiu, marzeniach i planach na przyszłość.

Warto zauważyć, że Dzień Kobiet to nie tylko czas na świętowanie, ale również refleksję nad sytuacją kobiet w społeczeństwie. To dobry moment, aby przypomnieć o równości i szacunku dla kobiet oraz o konieczności walki z dyskryminacją.

Dlatego też zapraszamy wszystkie Panie do udziału w uroczystości z okazji Dnia Kobiet w Szulborzu Wielkim. To wyjątkowa okazja, aby docenić kobiece zaangażowanie i siłę oraz spędzić czas w gronie przyjaciółek i znajomych.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.