Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Nur


Przerwa w dostawie energii w Zuzeli - ostrzeżenie PGE Dystrybucja.

Mieszkańcy Zuzeli powinni przygotować się na przerwę w dostawie energii elektrycznej, która nastąpi w dniu 9 marca 2023 r. w godzinach od 8:00 do 16:00. Wraz z ogłoszeniem informacji o przerwie, PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok zaleca, aby mieszkańcy mieli zapasowe źródło zasilania, takie jak generator prądu lub baterie, oraz aby wyłączyli wszystkie urządzenia elektryczne, aby uniknąć szkód. Przerwa w dostawie energii elektrycznej może znacznie wpłynąć na codzienne życie mieszkańców, szczególnie na tych, którzy korzystają z elektrycznych narzędzi, urządzeń i sprzętu.

2022/12/prad-zarowka-jpg_63899d8b0717f Zdjęcie ilustracyjne

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, jeden z wiodących dystrybutorów energii elektrycznej w Polsce, ogłosił, że w dniu 9 marca 2023 r. w godzinach od 8:00 do 16:00 nastąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej w miejscowości Zuzela.

Ważne jest, aby wiedzieć, co zrobić w przypadku przerw w dostawie energii elektrycznej. PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok radzi, aby upewnić się, że posiadają Państwo zapasowe źródło zasilania, takie jak generator prądu lub baterie. Ponadto, warto pamiętać, aby wyłączyć wszystkie urządzenia elektryczne, aby uniknąć szkód w przypadku nagłego wzrostu napięcia po przywróceniu zasilania.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.