Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Nur


PGE informuje o przerwach w dostawie energii na terenie gminy Nur

PGE Rejon Energetyczny Bielsk Podlaski przekazał informację, iż mieszkańcy gminy Nur mogą spodziewać się przerw w dostawie prądu. Problem będzie dotyczył dwóch miejscowości i potrwa przez kilka godzin.

2018/06/zarowka-prad-jpg_5b32bb06d17ef Zdjęcie ilustracyjne

PGE Rejon Energetyczny Bielsk Podlaski informuje o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej w miejscowościach Zuzela oraz Zakrzewo-Słomy, zlokalizowanych na terenie gminy Nur. Przerwy te będą spowodowane koniecznością przeprowadzenia planowanych prac na urządzeniach elektroenergetycznych.

Zgodnie z informacją przekazaną przez PGE, prądu zabraknie we wtorek 14 marca - w Zuzeli w godzinach od 8.00 do 16.00, natomiast w Zakrzewie-Słomach w godzinach od 8.00 do 14.00. Przerwy w dostawie energii elektrycznej są niezbędne w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy na urządzeniach elektroenergetycznych oraz poprawienia jakości dostarczanej energii. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.