Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Zły stan pasów na przejściach dla pieszych w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

Otrzymaliśmy niedawno skargę od jednego z naszych czytelników, który zauważył, że pasy na przejściach dla pieszych w Ostrowi Mazowieckiej są słabo widoczne.

2023/03/pasy-fot-ostrowmaz24-02-jpg_640882c8dc28a

Jeden z czytelników naszego portalu przesłał nam wiadomość, która dotyczyła pasów na przejściach dla pieszych. Farba na pasach jest powycierana, w związku z tym są one słabo widoczne. Postanowiliśmy to sprawdzić i przejechaliśmy trasę, o której wspomniał czytelnik i zauważyliśmy zły stan pasów na przejściach dla pieszych głównie przed ostrowskim ratuszem, przy skrzyżowaniu ul. 3 Maja z ul. Ogrodową, a także na ul. Różańskiej od ronda do zjazdu na trasę S8.

- Tak się złożyło, że przejechałem samochodem nocą od szpitala do zjazdu na S8 z Różańskiej. Na całej długości trasy zebry przejść dla pieszych są tak starte, że wręcz są niewidoczne w światłach samochodu. Może mogliby Państwo poruszyć ten temat i spowodować zadbanie o bezpieczeństwo? - napisał czytelnik.

W tej sprawie napisaliśmy do Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej. Gdy otrzymamy odpowiedź niezwłocznie ją opublikujemy na naszym portalu.

2023/03/pasy-fot-ostrowmaz24-03-jpg_640882d9046c0

2023/03/pasy-fot-ostrowmaz24-jpg_640882b1925d6

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.