Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Niebezpieczeństwo na skrzyżowaniu ulic Prusa i Sielskiej. Jest odpowiedź!

Otrzymaliśmy wiadomość od jednego z czytelników naszego portalu dotyczącą skrzyżowania ulicy Prusa z ulicą Sielską, gdzie na jednej z tych ulic brakuje znaków, które jeszcze do niedawna tam się znajdowały.

2023/03/znaki-drogowe-ul-prusa-ul-sielska-jpg_640b1ec3f2775

Jeden z czytelników naszego portalu przesłał nam wiadomość, która dotyczyła skrzyżowania ulic Prusa z Sielską oraz brakujących tam znaków. Jako załącznik dołączono aktualne zdjęcia, a także te z okresu, kiedy znaki znajdowały się przy skrzyżowaniu. Wybraliśmy się osobiście we wskazane przez czytelnika miejsce, gdzie również zauważyliśmy brak oznakowania.

- Dzień dobry. Może Państwa portal mógłby pomoc w wyjaśnieniu pewnej kwestii z zakresu ruchu drogowego, w naszym mieście. Chodzi o skrzyżowanie ul. Sielskiej z B. Prusa, obok byłego salonu meblowego "cezan". Mianowicie od strony ul. Sielskiej nie ma obecnie żadnych znaków. Niedawno jeszcze stał "ustąp pierwszeństwa przejazdu" oraz "zakaz postoju". Obecna sytuacja jest bardzo niebezpieczna, gdyż od strony ul B. Prusa stoją znaki o pierwszeństwie przejazdu. Ponadto zaparkowane przy sklepie pojazdy bardzo mocno utrudniają ruch na tym wąskim kawałku drogi, po którym odbywa się również ruch pieszych z uwagi na brak chodnika. W zal. przesyłam zdjęcia sytuacji aktualnej oraz z okresu, kiedy znaki stały. Pozdrawiam - napisał czytelnik.

W tej sprawie napisaliśmy do Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej.

- W odpowiedzi na e-maila z dnia 27.02.2023 r., w sprawie oznakowania B-36- zakaz zatrzymywania się oraz  A-7- ustąp pierwszeństwa na skrzyżowaniu ulicy Sielskiej z ulicą Bolesława Prusa, informuję, że w dniu 07.03.2023 r. oznakowanie na wskazanym skrzyżowaniu zostało przywrócone do stanu pierwotnego - odpowiada Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka. 

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.