Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Nur


Jarmark Wielkanocny w Nurze – radosne świętowanie w tradycyjnym stylu

Jarmark Wielkanocny to doskonała okazja, aby zatopić się w tradycyjnej atmosferze, cieszyć się świątecznymi smakami i zapomnieć o troskach dnia codziennego.

2023/03/jarmark-wielkanocny-jpg_641185233702b Zdjęcie ilustracyjne

Koło Gospodyń Wiejskich w Nurze serdecznie zaprasza na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w Niedzielę Palmową 2 kwietnia 2023 roku w Świetlicy Wiejskiej w Nurze (GOK). To doskonała okazja, aby w miłej atmosferze przygotować się na nadchodzące święta wielkanocne, spotkać się z sąsiadami i skosztować regionalnych przysmaków. Uroczyste otwarcie Jarmarku rozpocznie się o godzinie 10.00. W programie znajdą się liczne atrakcje, w tym występy "Młodych talentów", którzy zaprezentują swoje umiejętności artystyczne.

O godzinie 14.00 wystąpi zespół Nadbużanie, który swoją muzyką umili czas uczestnikom wydarzenia. Dla najmłodszych przygotowane zostaną słodkie upominki, które zostaną rozdane o godzinie 14.30. Na Jarmarku będzie również można wziąć udział w warsztatach zdobienia pisanek wielkanocnych, gdzie każdy będzie mógł pokazać swoją kreatywność i umiejętności manualne.

Wśród stoisk wystawiających swoje produkty, znajdą się wędliny z Przybyszyna, miody, produkty regionalne oraz rękodzieło artystyczne. Będzie także stoisko gastronomiczne, gdzie będzie można skosztować regionalnych przysmaków, takich jak tradycyjna kiełbasa, chleb wiejski czy domowe wypieki.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.