Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Zmarł dh Bonifacy Kociński - wieloletni strażak OSP w Starym Lubotyniu

W Starym Lubotyniu panuje ogromny smutek i żal po śmierci dh Bonifacego Kocińskiego - wieloletniego członka Ochotniczej Straży Pożarnej.

2023/03/dh-bonifacy-kocinski-fot-osp-ksrg-stary-lubotyn-jpg_6411a314b07fc Fot. OSP KSRG Stary Lubotyń

Zmarły był zawsze lubiany i szanowany przez społeczność, a jego odejście to ogromna strata dla całej jednostki strażackiej. Dh Bonifacy Kociński był dla wielu osób wzorem oddania i zaangażowania w służbie strażackiej. Mimo swojego wieku, zawsze aktywnie uczestniczył w życiu jednostki, stając się dla innych strażaków wzorem poczucia obowiązku służby oraz oddania dla Ochotniczej Straży Pożarnej. Dzięki swojej pasji i wiedzy, przyczynił się do wielu sukcesów i osiągnięć jednostki.

Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Lubotyniu składa wyrazy głębokiego żalu w tym trudnym czasie. Pogrzeb dh Bonifacego Kocińskiego odbędzie się w kościele pw. NNMP w Starym Lubotyniu dnia 16 marca 2023 roku o godzinie 12.30. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.