Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wiara i religia


18. rocznica śmierci Jana Pawła II: Zaproszenie na spotkanie modlitewne w Małkini Górnej

Wójt gminy Małkinia Górna oraz proboszcz Parafii pw. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła w Małkini Górnej serdecznie zapraszają wszystkich na spotkanie modlitewne w intencji Ojca Świętego Jana Pawła II.

2020/05/jan-pawel-ii-jpg_5ebe447c59c0f Zdjęcie ilustracyjne

Wójt gminy Małkinia Górna oraz proboszcz Parafii pw. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła w Małkini Górnej zapraszają wszystkich mieszkańców gminy na wyjątkowe wydarzenie - modlitewne spotkanie w intencji Ojca Świętego Jana Pawła II, z okazji 18. rocznicy jego śmierci. Spotkanie odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 15.00 przy pomniku Jana Pawła II w Małkini Górnej.

18 lat temu, świat stracił wielkiego człowieka, którego nauki i ideały są nadal żywe w sercach ludzi na całym świecie. Wójt gminy oraz proboszcz pragną uczcić jego pamięć poprzez organizację tego wydarzenia. Podczas spotkania będzie można wziąć udział w różańcu oraz wspólnie śpiewać pieśni religijne.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.