Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Szkolenie dla rolników: płatności bezpośrednie i ekoschematy

W trakcie szkolenia przeprowadzonego przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ostrowi Mazowieckiej, rolnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat zasad i wymagań związanych z płatnościami bezpośrednimi oraz ekoschematami. 

2022/12/rolnik-jpg_63930cd09ef10 Zdjęcie ilustracyjne

W dniu 4 kwietnia o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Gminy Wąsewo odbędzie się szkolenie przeprowadzone przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ostrowi Mazowieckiej z zakresu płatności bezpośrednich. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027. Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ostrowi Mazowieckiej to jednostka, która od lat wspiera rolników w prowadzeniu ich gospodarstw. Jednym z narzędzi, które pomaga rolnikom w osiągnięciu sukcesu w prowadzeniu gospodarstwa, są płatności bezpośrednie.

W trakcie szkolenia przeprowadzonego przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ostrowi Mazowieckiej, rolnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat zasad i wymagań związanych z płatnościami bezpośrednimi oraz ekoschematami. Uczestnicy szkolenia otrzymają informacje na temat sposobów ubiegania się o wsparcie finansowe i korzyści wynikających z jego wykorzystania.

Szkolenie "Płatności bezpośrednie. Ekoschematy nowym instrumentem finansowym WPR 2023-2027" to doskonała okazja dla rolników, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat dostępnych form wsparcia finansowego oraz jakie korzyści mogą wyniknąć z ich wykorzystania. Serdecznie zapraszamy więc do udziału w tym szkoleniu, które jest ważnym elementem w zdobywaniu wiedzy i umiejętności potrzebnych do prowadzenia skutecznego gospodarstwa rolnego.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.