Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Konferencja w gminie Wąsewo: omówienie koncepcji Smart Villages i planów na przyszłość

Gmina Wąsewo miała przyjemność zostać gospodarzem konferencji pn. "Spotkanie Informacyjno-Instruktażowe - Wdrażanie koncepcji Smart Villages na terenie województwa mazowieckiego", która miała na celu przybliżenie sposobów, jakimi można rozwijać obszary wiejskie z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań.

2023/03/konferencja-w-gminie-wasewo-fot-urzad-gminy-wasewo-jpg_6426a2a725e02 Fot. Urząd Gminy Wąsewo

W czwartek, 30 marca, gmina Wąsewo była gospodarzem ważnej konferencji dotyczącej wprowadzenia koncepcji Smart Villages na terenie województwa mazowieckiego. Głównym organizatorem przedsięwzięcia był samorząd Województwa Mazowieckiego, który zaprosił przedstawicieli różnych instytucji oraz lokalnych samorządów do omówienia sposobów, jakimi można rozwijać obszary wiejskie z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań. Spotkanie informacyjno-instruktażowe miało na celu przedstawienie wypracowanych rozwiązań, które pomogą w zapewnieniu usług na terenach wiejskich z wykorzystaniem innowacji społecznych, ekonomicznych, organizacyjnych i cyfrowych. Celem wprowadzenia koncepcji Smart Villages jest rozwój i wzmacnianie tradycyjnych atutów wsi za pomocą nowoczesnych technologii, co przyczyni się do poprawy jakości życia mieszkańców oraz zwiększenia atrakcyjności wsi jako miejsca do zamieszkania.

Konferencja pt. "Spotkanie Informacyjno-Instruktażowe - Wdrażanie koncepcji Smart Villages na terenie województwa mazowieckiego" była ważnym wydarzeniem dla mieszkańców terenów wiejskich. Wprowadzenie koncepcji Smart Villages jest dobrym przykładem na to, jak innowacyjne technologie mogą przyczynić się do rozwoju i modernizacji obszarów wiejskich, co jest ważnym krokiem w kierunku budowania zrównoważonej i konkurencyjnej przestrzeni na terenach wiejskich, która spełni potrzeby mieszkańców i jednocześnie przyciągnie nowych ludzi i inwestorów. Dlatego ważne jest, aby inicjatywy takie jak konferencja w gminie Wąsewo były organizowane regularnie, aby mieszkańcy i lokalni liderzy mieli możliwość wymiany doświadczeń i pomysłów na rozwój swoich społeczności.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Wasze opinie

Hectordyedy   21:23, 31.07.2023

Fine posts. Thanks! how much is a resume writing service descriptive essay writing service oxford essay writing service

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.