Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Konsultacje projektu budowy obwodnicy oraz nowego przebiegu drogi wojewódzkiej - weź udział w spotkaniu w Przyborowiu!

Urząd Gminy Wąsewo zaprasza wszystkich mieszkańców gminy do wzięcia udziału w konsultacjach projektu. Na spotkaniu omawiana będzie budowa obwodnicy Ostrołęki oraz nowy przebieg drogi wojewódzkiej.

2023/04/konsultacje-projektu-budowy-obwodnicy-fot-urzad-gminy-wasewo-jpg_642c0d7c8dc43 Fot. Urząd Gminy Wąsewo

W środę 5 kwietnia o godzinie 10.00 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Przyborowiu odbędą się konsultacje projektu dotyczące budowy obwodnicy Ostrołęki wraz z budową w nowym przebiegu drogi wojewódzkiej nr 627 do rejonu węzła drogi ekspresowej nr S61 "Komorowo" do skrzyżowania z drogą krajową nr 60 w miejscowości Grądy. Konsultacje odbędą się z udziałem firmy wykonującej wstępną dokumentację nowego przebiegu drogi wojewódzkiej. To doskonała okazja, aby mieszkańcy mieli wpływ na kształtowanie projektu, wyrażali swoje opinie i sugestie dotyczące planowanej inwestycji.

Urząd Gminy Wąsewo serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy do wzięcia udziału w spotkaniu i wyrażenia swojego zdania na temat projektu budowy obwodnicy Ostrołęki oraz nowego przebiegu drogi wojewódzkiej nr 627. To niepowtarzalna szansa, aby wpłynąć na kształtowanie przyszłej infrastruktury komunikacyjnej w regionie oraz przyczynić się do poprawy jakości życia mieszkańców.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.