Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Konsultacje drogi wojewódzkiej "Ostrołęka–węzeł Komorowo"

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział około 80 osób, głównie z miejscowości, przez które przebiegać ma nowo projektowana droga. 

2023/04/konsultacje-jpg_642fbd3b4bdb0 Fot. Urząd Gminy Wąsewo

W środę 5 kwietnia w remizie OSP Przyborowie odbyły się konsultacje kilku wariantów nowego przebiegu drogi wojewódzkiej "Ostrołęka–węzeł Komorowo" na odcinku przebiegającym przez Gminę Wąsewo oraz odcinka "węzeł Komorowo–DK 60" opracowanych przez biuro projektowe Arkas-Projekt na zlecenie Województwa Mazowieckiego. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział około 80 osób, głównie z miejscowości, przez które przebiegać ma nowo projektowana droga. Prezentacja kilku wariantów przebiegu drogi dokonanych przez autorów projektu wywołała wiele pytań i wątpliwości ze strony uczestników.

Odbyła się dyskusja, podczas której każdy uczestnik miał możliwość zapytania zarówno co do szczegółów i przejścia przez konkretne działki, jak i co do ogólnego charakteru planowanej inwestycji.

Na zakończenie spotkania poinformowano wszystkich uczestników o możliwości formułowania wniosków na piśmie i kierowania ich bezpośrednio do biura projektowego na adres: biuro@arkas-projekt.pl lub za pośrednictwem Urzędu Gminy Wąsewo: wasewo@pro.onet.pl. Termin zgłaszania opinii upływa 21 kwietnia 2023r. Wskazany termin wynika z napiętego harmonogramu prac projektowych oraz konieczności przeanalizowania każdej opinii.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.