Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Szulborze Wielkie


Zakup węgla w okazyjnej cenie dla mieszkańców gminy Szulborze Wielkie

Od 15 grudnia 2022 r. mieszkańcy gminy Szulborze Wielkie mają możliwość dokonywania zakupu węgla po preferencyjnej cenie. Asortyment obejmuje węgiel groszek oraz orzech, które są dostępne w cenie 1950 zł/t. Jednakże, o zakup węgla po preferencyjnej cenie mogą ubiegać się tylko mieszkańcy, którzy złożyli do Urzędu Gminy w Szulborzu Wielkim wniosek oraz są uprawnieni do otrzymania dodatku węglowego.

2023/01/wegiel-jpg_63b2bab78726d Zdjęcie ilustracyjne

Węgiel można odebrać w punkcie sprzedaży SKŁODOWSKI Sp. z o.o. Punkt Sprzedaży Szulborze Wielkie, przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 22, 07-324 Szulborze Wielkie. Zakup możliwy jest tylko po przedłożeniu oryginału faktury i dowodu osobistego. Aby dokonać zakupu węgla, mieszkańcy muszą zgłosić się do Urzędu Gminy pok. 13 po przekaz bankowy. Przekaz można zrealizować poprzez przelew lub gotówkę w punkcie kasowym Banku Spółdzielczego w Szulborzu Wielkim. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Urzędu Gminy zostanie wystawiona faktura, która będzie podstawą do wydania węgla.

Transport węgla z punktu wydania do miejsca zamieszkania leży po stronie mieszkańca. W przypadku, gdy do 31 grudnia 2022 r. nie dokonano zakupu węgla lub dokonano zakupu w ilości mniejszej niż 1500 kg, to niezrealizowany limit przechodzi na 2023 r. Przed dokonaniem zakupu, mieszkańcy będą mieli możliwość obejrzenia węgla we wskazanym składzie opału. Sprzedaż węgla będzie dokonywana według posiadanego na składzie surowca.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.