Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Nur


Rozwój infrastruktury drogowej w gminie Nur - przebudowa drogi Kamianka-Stokowo - Kramkowo Lipskie

Wkrótce ruszą prace nad kolejną inwestycją drogową na terenie gminy Nur - przebudową drogi gminnej Kamianka-Stokowo - Kramkowo Lipskie. Prace będą miały duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa.

2023/04/podpisanie-umowy-na-przebudowe-drogi-na-terenie-gminy-nur-fot-urzad-gminy-nur-jpg_64351e5dea055 Fot. Urząd Gminy Nur

W piątek 7 kwietnia w Urzędzie Gminy Nur została podpisana umowa na roboty budowlane z FUH Transagro Kamil Wagner ze Starego Lubotynia w ramach realizacji zadania pn. "Przebudowa drogi gminnej Kamianka-Stokowo - Kramkowo Lipskie". W ramach inwestycji przebudowany zostanie 1800-metrowy odcinek drogi gminnej. Przewidywany termin zakończenia prac to 6 miesięcy od podpisania umowy, a wartość całej inwestycji wynosi aż 2 mln 487 tys. 490 złotych.

Realizacja tego zadania jest możliwa dzięki pozyskanej 95 proc. dotacji z Rządowego Funduszu Inwestycji Strategicznych Polski Ład. Przebudowa drogi Kamianka-Stokowo - Kramkowo Lipskie będzie miała pozytywny wpływ na rozwój infrastruktury drogowej na terenie gminy. Poprawi bezpieczeństwo oraz komunikację między poszczególnymi miejscowościami i ułatwi dojazd do ważnych punktów dla mieszkańców.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.