Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Brok


Uwaga! Przerwy w dostawie energii elektrycznej w Broku

PGE Rejon Energetyczny Wyszków zapowiedział planowane wyłączenia prądu, które dotkną mieszkańców gminy Brok. Warto pamiętać, że przerwy w dostawie energii elektrycznej są czasami nieuniknione, ale ich przeprowadzenie jest konieczne, aby zapewnić bezpieczeństwo i jakość dostarczanej energii. 

2022/12/prad-zarowka-jpg_63899d8b0717f Zdjęcie ilustracyjne

PGE Rejon Energetyczny Wyszków informuje o planowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej, która odbędzie się 20 kwietnia 2023 roku w godzinach od 8.00 do 14.00. Przerwa w dostawie prądu będzie miała miejsce na terenie miejscowości Brok przy ulicy Brzostowej.

Problem w dostawie prądu może wpłynąć na codzienne funkcjonowanie mieszkańców Broku, którzy są zależni od energii elektrycznej. Mieszkańcy Broku powinni zaplanować swoje działania zgodnie z harmonogramem przerwy i zabezpieczyć swoje urządzenia przed ewentualnymi skutkami występujących utrudnień.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.