Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Brok


Ostatnia szansa na udział w inicjatywie pn. "Czysta rzeka Bug" w Broku!

Urząd Miasta i Gminy Brok zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w lokalnej inicjatywie "Czysta rzeka Bug" w ramach ogólnopolskiej akcji "Operacja Czysta Rzeka", mającej na celu oczyszczenie rzeki z odpadów. Na zakończenie na wszystkich uczestników czeka miła niespodzianka!

2021/07/brok-rzeka-bug-fot-ostrowmaz24-jpg_610159c562019

Urząd Miasta i Gminy Brok zachęca wszystkich mieszkańców do włączenia się w ogólnopolską akcję "Operacja Czysta Rzeka" poprzez dołączenie do lokalnej inicjatywy "Czysta rzeka Bug" w Broku. Akcja jest skoordynowaną inicjatywą społecznego sprzątania rzek, działającą od 2019 roku, której celem jest oczyszczenie polskich rzek z odpadów. Gmina Brok po raz pierwszy dołącza do akcji "Operacja Czysta Rzeka", co jest znaczącym krokiem w walce z zanieczyszczeniem wód. W ubiegłym roku, chętnych do udziału w akcji było ponad 8 tys., a w wyniku wspólnej pracy zebrano 230 ton śmieci. To pokazuje, jak dużo osób jest zainteresowanych poprawą stanu naszych rzek i jak ważna jest ta inicjatywa.

Rozpoczęcie lokalnej akcji "Czysta rzeka Bug" odbędzie się w sobotę 22 kwietnia o godzinie 10.00 w porcie w Broku, przy ul. Promenada. W ramach akcji teren wzdłuż rzeki Bug - od ujścia rzeki Brok (Broczysko) do leśniczówki Bojany - zostanie posprzątany. Każdy chętny do udziału w akcji powinien zarezerwować czas i zgłosić swoje zainteresowanie do akcji sztabu. Termin zgłoszeń upływa już dziś, czyli w piątek 14 kwietnia, więc warto się spieszyć! Zgłoszeń można dokonać poprzez stronę: https://system.operacjarzeka.pl/sztaby?sztabSlug=czysta-rzeka-bug-brok&sztabId=579&fbclid=IwAR2F3e8mYh9L3wSig6RpynkT1M_lFlDe1yrHYsmqmhSX_0uuKShDgNmTXj0

Wszyscy uczestnicy akcji zostaną wyposażeni w rękawiczki oraz worki na odpady. Na zakończenie akcji na wszystkich uczestników czeka miła niespodzianka.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.