Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Odeszli do wieczności


Do wieczności odeszła Wiesława Szabłowska, pielęgniarka ostrowskiego szpitala

Ostrowski szpital doświadczył bardzo smutnej straty. Do wieczności odeszła pielęgniarka Wiesława Szabłowska po długiej i ciężkiej chorobie.

2023/04/sp-wieslawa-szablowska-jpg_644289d552c14 Fot. Szpital w Ostrowi Mazowieckiej

W czwartek 20 kwietnia do wieczności odeszła Wiesława Szabłowska, która pracowała w Szpitalu w Ostrowi Mazowieckiej na Oddziale Kardiologicznym przez wiele lat i zawsze była uznawana za wspaniałą koleżankę oraz wzorową pielęgniarkę. Jak przekazują pracownicy ostrowskiego szpitala, Wiesława Szabłowska zawsze była pełna ciepła i zawsze służyła fachową pomocą i radą zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Dbała o atmosferę wzajemnego szacunku i życzliwości w pracy i cieszyła się nieskazitelnym autorytetem wśród pacjentów.

Zaangażowana społecznie, działała na rzecz środowiska pielęgniarskiego oraz organizacji niosących pomoc ludziom potrzebującym. Była członkiem Związków Zawodowych oraz Samorządu Zawodowego Pielęgniarek i Położnych w Ostrołęce, a także Członkiem Komisji Problemowej działającej na rzecz kształcenia. W 2017 roku została uhonorowana najwyższym odznaczeniem samorządowym "Kryształowym Czepkiem" za całokształt pracy zawodowej.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.