Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Apolonia Narewska, lat 101, zamieszkała w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Kościuszki 16 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbędzie się 4 maja o godz. 14.00.

2020/08/krzyz-23-jpg_5f33d8d4288bb

Henryka Wiatrak, lat 92, zamieszkała w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Warchalskiego 8 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbędzie się 2 maja o godz. 12.00.

Stanisław Jagiełło, lat 85, zamieszkały w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Warchalskiego 8 do kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza odbyło się 1 maja o godz. 12.00.

Czesława Burczak, lat 81, zamieszkała w miejscowości Budy-Grudzie. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Kościuszki 16 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbędzie się 2 maja o godz. 14.00.

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.