Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Nur


Nowa sprzedaż końcowa paliwa stałego w Urzędzie Gminy Nur

Zakończenie preferencyjnej sprzedaży paliwa stałego w Gminie Nur - Nowa oferta dla gospodarstw domowych.

2022/11/wegiel-jpg_6374d93bdd58b Zdjęcie ilustracyjne

W dniu 30 kwietnia 2023 roku zakończono preferencyjną sprzedaż paliwa stałego na terenie gminy Nur. Wójt poinformował, że od dnia 11 maja 2023 roku Urząd Gminy rozpocznie sprzedaż końcową węgla. Jest to istotna informacja dla wszystkich, którzy wciąż są zainteresowani zakupem paliwa stałego do swoich domów. Gmina Nur przygotowała pewną ilość paliwa stałego do sprzedaży końcowej. Dostępne będą worki z węglem orzechowym o łącznej masie 10.35 ton. Cena proponowanego węgla została ustalona na poziomie 1 tys. 850 złotych brutto za tonę. Ta oferta może zainteresować wiele osób, które chcą uzupełnić swoje zapasy paliwa stałego na nadchodzący okres.

Nowa oferta sprzedaży końcowej ma także pewne istotne różnice w porównaniu z wcześniejszymi regulacjami dotyczącymi zakupu preferencyjnego. Osoby zainteresowane zakupem paliwa mogą nabyć dowolną ilość w ramach dostępnych zapasów, zgodnie z przepisami wykonawczymi.

Aby skorzystać z nowej oferty sprzedaży końcowej węgla, mieszkańcy zainteresowani zakupem powinni złożyć wnioski w Urzędzie Gminy w Nurze do dnia 30 czerwca 2023 roku. Wnioski będą rozpatrywane zgodnie z kolejnością ich wpłynięcia do urzędu, a sprzedaż będzie kontynuowana aż do wyczerpania zapasów paliwa.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.