Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Andrzejewo


Gmina Andrzejewo rozpoczyna końcową sprzedaż węgla! Zdobądź tanie źródło ogrzewania już teraz!

Gmina Andrzejewo rozpoczyna końcową sprzedaż węgla. Mieszkańcy będą mogli zakupić węgiel orzech i groszek w bardzo atrakcyjnej cenie. Chętni powinni jak najszybciej składać wnioski, ponieważ ilość węgla jest ograniczona!

2021/09/urzad-gminy-w-andrzejewie-fot-ostrowmaz24-1-jpg_61372fc5122aa

Od środy 10 maja mieszkańcy gminy Andrzejewo mogą skorzystać z końcowej sprzedaży węgla. Gmina postanowiła udostępnić mieszkańcom węgiel w asortymencie orzech i groszek, po atrakcyjnej cenie 1 tys. 850 złotych brutto za tonę. Należy jednak pamiętać, że cena nie zawiera kosztów transportu. Gmina Andrzejewo przygotowała szacunkową ilość węgla przeznaczonego do sprzedaży końcowej. Na chętnych czeka 55.86 tony węgla orzech oraz 26.02 tony węgla groszek. Co istotne, nie ma ograniczeń ilościowych, więc mieszkańcy mogą zakupić dowolną ilość węgla, niezależnie od tego, czy już nabyli maksymalną ilość przewidzianą przez ustawę.

Aby skorzystać z tej oferty, mieszkańcy muszą spełnić pewne warunki. Po pierwsze, muszą złożyć wniosek o zakup węgla po preferencyjnej cenie do Urzędu Gminy w Andrzejewie. Wniosek należy złożyć do 30 czerwca 2023 roku. Dodatkowo mieszkańcy muszą być uprawnieni do otrzymania dodatku węglowego. Wnioski będą rozpatrywane w kolejności ich wpływu, aż do wyczerpania ilości węgla przeznaczonego do sprzedaży.

Gmina przygotowała dwa punkty odbioru węgla. Pierwszym z nich jest Skłodowski Sp. z o.o. Punkt Sprzedaży Andrzejewo, mieszczący się przy ulicy Warszawskiej 53. Kolejną opcją jest Best-Rol Przemysław Sołowiński, zlokalizowany przy ulicy Wodnej 4. W obu punktach dostępne będą zarówno węgiel groszek, jak i orzech.

Zasady zakupu węgla są proste. Po akceptacji wniosku przez urząd gminy, należy wpłacić odpowiednią kwotę za węgiel przelewem bankowym. Wypełniony przekaz bankowy można odebrać w Urzędzie Gminy w Andrzejewie. Po zaksięgowaniu płatności, należy udać się do urzędu, aby odebrać fakturę za zakupiony węgiel.

Aby otrzymać surowiec, należy posiadać oryginał faktury i udać się do wybranego punktu odbioru. Przy odbiorze węgla konieczne będzie okazanie dowodu osobistego oraz podpisanie potwierdzenia odbioru. Ważne jest również, że transport z punktu wydania do miejsca zamieszkania leży po stronie mieszkańca. Istnieje możliwość przewiezienia węgla własnym transportem lub skorzystania z opcji zamówienia transportu za dodatkową opłatą w punkcie wydania.

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Andrzejewo lub pod numerem tel. 862 717 003.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.