Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Nur


Godlewscy zdobywają serca na wystawie bydła. Najpiękniejsza krowa i Wice Czempionka w jednej hodowli!

Najpiękniejsza krowa rasy białogrzbietej na terenie kraju, jak ustalono podczas I Krajowej Wystawy Bydła Białogrzbietego, mieszka w gminie Nur!

2023/05/krowa-rodziny-z-terenu-gminy-nur-najpiekniejsza-w-kraju-fot-urzad-gminy-nur-jpg_64705ef58af9f Fot. Urząd Gminy Nur

Urząd Gminy Nur z radością poinformował, iż lokalny hodowca, Tomasz Godlewski, wraz z żoną i dwójką dzieci - Oliwią i Miłoszem - reprezentowali swoją hodowlę na ważnym wydarzeniu, które zgromadziło wielu znawców i entuzjastów tej pięknej rasy, jakim jest I Krajowa Wystawa Bydła Białogrzbietego. Hodowla Państwa Godlewskich okazała się być jedną z najbardziej cenionych podczas imprezy. Główną gwiazdą hodowli tej rodziny jest krowa, która zdobyła tytuł Super Czempiona, uznając ją za najpiękniejszą krowę na wystawie. Jej piękno przyciągnęły uwagę wszystkich, zarówno sędziów, jak i widzów.

Tymczasem, druga reprezentantka hodowli Godlewskich, młoda jałówka, także błyszczała na wystawie. Zdobyła tytuł Wice Czempiona w swojej kategorii pokazując, że hodowla Godlewskich ma wiele do zaoferowania w przyszłości.

Sukces Państwa Godlewskich na I Krajowej Wystawie Bydła Białogrzbietego to wielki powód do dumy dla całej gminy Nur. To potwierdzenie wysokiego poziomu hodowli prowadzonej przez rodzinę, ale również dowód na to, że gmina jest prawdziwym skarbem dla hodowli bydła.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować rodzinie Godlewskich tego wyjątkowego osiągnięcia. Ich pasja, zaangażowanie i ciężka praca przyniosły nie tylko indywidualny sukces, ale także wyróżnienie dla całej społeczności. Życzymy im dalszych sukcesów w hodowli, a także, aby ich bydło nadal zdobiło gminę.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.