Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Irena Marianna Kwiatkowska, lat 86, zamieszkała w miejscowości Podborze. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Warchalskiego 8 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbędzie się 7 czerwca o godz. 14.00.

2020/08/krzyz-15-jpg_5f33d85ea3d7f

Joanna Ewa Ptak, lat 62, zamieszkała w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Kościuszki 16 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbyło się 6 czerwca o godz. 10.00.

Teresa Dorota Szewczyk, lat 56, zamieszkała w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z Kaplicy Cmentarnej pw. św. Józefa przy ul. Wiśniowej do kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza odbędzie się 7 czerwca o godz. 14.00.

Stanisław Waszczuk, lat 66, zamieszkały w Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. Kościuszki 16 do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbędzie się 6 czerwca o godz. 14.00.

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.