Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Andrzejewo


Rozpoczęcie roku szkolnego w Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Andrzejewie

W piątek, 1 września 2023 roku, w Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżyńskiej w Andrzejewie odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024.

2023/09/przedrok-jpg_64f59a3ad6ea1 Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

Uroczystość rozpoczęła się od powitania zaproszonych gości przez Dyrektora Szkoły Podstawowej w Andrzejewie, Wojciecha Strzeszewskiego. Wśród gości znaleźli się m.in. Wójt Gminy Andrzejewo Beata Ponichtera, Sekretarz Gminy Robert Rosiak, Przewodnicząca Rady Rodziców Natalia Wyszomirska, grono pedagogiczne oraz rodzice wraz z dziećmi.

W swoim przemówieniu Dyrektor omówił najistotniejsze kwestie związane z organizacją oraz przebiegiem roku szkolnego. Następnie głos zabrała Wójt Gminy, która przywitała wszystkich milusińskich i życzyła im miłego pobytu w przedszkolu.

Po części oficjalnej wychowawcy wraz z grupami udali się do swoich sal przedszkolnych. Wychowawcami poszczególnych grup zostały Panie:

- Monika Kulesza - grupa 3-latków,

- Marzena Pszczołowska - grupa 4-latków,

- Joanna Gwardiak - grupa 5-latków,

- Bożena Kotomska - grupa Zerówka A (0A),

- Bogumiła Bauer - grupa Zerówka B (0B).


W grupach 3-4-5-latków jest 63 dzieci, zaś w dwóch grupach Zerówki jest łącznie 33 dzieci. Do Oddziału Przedszkolnego w Andrzejewie, w roku szkolnym 2023/2024 będzie uczęszczało 96-ciu wychowanków.

Uroczystość zakończyła się wspólną zabawą dla dzieci.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.