Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Andrzejewo


Zajęcia "Zdrowy Kręgosłup" w Andrzejewie: Bezpieczna inwestycja we własne zdrowie

W poniedziałek, dnia 2 października 2023 roku, mieszkańcy Andrzejewa i okolicznych miejscowości będą mieli okazję wziąć udział w bezpłatnych zajęciach pod hasłem "Zdrowy Kręgosłup". Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej przy ul. Srebińskiej 12A w Andrzejewie. Celem zajęć jest przeciwdziałanie uciążliwym bólom kręgosłupa, które są coraz bardziej powszechnym problemem wśród osób w różnym wieku.

2023/09/376536012-350942287260035-3758286823351518834-n-jpg_64fb06b5262b7 Fot. Materiały organizatora

Zajęcia są bezpłatne, co dodatkowo podnosi ich atrakcyjność. Osoby zainteresowane mogą zapisać się w sekretariacie Urzędu Gminy w Andrzejewie, wysłać zgłoszenie e-mailem na adres: gmina@andrzejewo.pl, lub telefonicznie pod numerem kontaktowym: 86 271 70 03. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zaleca się wcześniejsze zapisanie się na zajęcia.

Bóle kręgosłupa są jednym z najczęstszych problemów zdrowotnych, z którymi borykają się mieszkańcy Polski. Długotrwałe siedzenie, nieergonomiczne stanowiska pracy, a także brak aktywności fizycznej to tylko niektóre z przyczyn tego stanu rzeczy. Zajęcia "Zdrowy Kręgosłup" są więc odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na praktyczne i skuteczne metody walki z tym problemem.

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych trenerów i fizjoterapeutów, którzy skupią się na różnorodnych ćwiczeniach mających na celu wzmocnienie mięśni wspierających kręgosłup. Uczestnicy będą mieli okazję poznać techniki relaksacyjne, pozycje korygujące postawę oraz metody pracy z własnym ciałem, które można bez problemu wykonywać w domowych warunkach.

Zajęcia są otwarte dla wszystkich, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą aktywną fizycznie czy spędzasz wiele godzin przed komputerem, z pewnością odnajdziesz na zajęciach coś dla siebie.

Jeżeli zmagasz się z bólami kręgosłupa lub chciałbyś zainwestować w profilaktykę zdrowotną, zajęcia "Zdrowy Kręgosłup" w Andrzejewie są idealną okazją, aby zacząć działać. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zrobić coś dla swojego zdrowia. Zapisy są już otwarte!

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.