Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli: Jadwiga Stepnowska, lat 84, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek 19 października w Ostrowi Mazowieckiej.

2023/10/img-4743-jpg_65323e6548d16

Henryk Sadłowski, lat 81, mieszkaniec Ugniewa. Uroczystości pogrzebowe odbyły się we wtorek 17 października w Ostrowi Mazowieckiej. 

Tadeusz Waniewski, lat 91, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę 18 października w Ostrowi Mazowieckiej. 

Teresa Chrostowska, lat 73, mieszkanka Sulęcina Włościańskiego. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę 18 października w Ostrowi Mazowieckiej. 

Anna Teresa Kozara, lat 82, mieszkanka Broku. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek 19 października w Ostrowi Mazowieckiej. 

Radosław Penksa, lat 51, mieszkaniec Trynos. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w czwartek 19 października w Ostrowi Mazowieckiej. 

Alicja Ewa Heinze, lat 77, mieszkanka Bystrzyc Kłodzka. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w piątek 20 października w Ostrowi Mazowieckiej. 

Marianna Poślad, lat 82, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 21 października w Ostrowi Mazowieckiej. 

Zuzanna Heromińska, lat 88, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 21 października w Ostrowi Mazowieckiej. 

Paweł Rukat, lat 51, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 23 października w Ostrowi Mazowieckiej. 

Marianna Malinowska znana jako Wanda Kopańska, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej, lat 77. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w piątek 20 października w Ostrowi Mazowieckiej.

Edward Kosakowski, lat 82, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w sobotę 21 października w Ostrowi Mazowieckiej. 

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail = 0; i=i-1) {if (l[i].substring(0, 1) === '|') document.write("&#"+unescape(l[i].substring(1))+";");else document.write(unescape(l[i]));} //]]> " target="_blank" rel="noopener">.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.