Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Andrzejewo


Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w gminie Andrzejewo (zdjęcia)

W październiku 2023 roku w szkołach podstawowych gminy Andrzejewo odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na akademiach zostali zaproszeni m.in. wójt Beata Ponichtera, sekretarz gminy Robert Rosiak, przewodniczący rady rodziców, rodzice uczniów, nauczyciele, pracownicy szkół oraz emeryci.

2023/10/d-e-n-andrzejewo-4-jpg_653638873be80 Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

Uczniowie zaprezentowali się od najlepszych stron. Wiele pięknych piosenek oraz wierszy przedstawionych przez najmłodszych było najlepszymi prezentami dla nauczycieli za ich trud włożony w pracę.

Wójt gminy po złożonych życzeniach wręczyła wyróżnionym nauczycielom Nagrody Wójta Gminy Andrzejewo. W Szkole Podstawowej w Starej Ruskołęce nagrodzone zostały: Wioletta Wajszczyk oraz Renata Han. W Szkole Podstawowej w Andrzejewie nagrodę otrzymali: Barbara Przeździecka, Joanna Wajszczyk-Gniazdowska, Bogumiła Bauer, Iwona Majewska oraz Wojciech Strzeszewski. Natomiast w Szkole Podstawowej w Ołdakach Polonii nagrodę otrzymali: Agnieszka Choromańska oraz Danuta Rostkowska.

Wójt gminy Andrzejewo Beata Ponichtera podziękowała nauczycielom za ich trud i poświęcenie w pracy z uczniami. Podkreśliła, że to dzięki ich zaangażowaniu dzieci i młodzież mogą się rozwijać i zdobywać wiedzę.

Uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych gminy Andrzejewo zaprezentowali z najlepszej strony. W swoich występach pokazali, że są zdolni i utalentowani.

Uroczystości zakończyły się poczęstunkiem, podczas którego nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście mogli porozmawiać i wymienić się życzeniami.

2023/10/d-e-n-andrzejewo-2-jpg_65363869651ea Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

2023/10/d-e-n-andrzejewo-3-jpg_6536384e9a519 Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

2023/10/d-e-n-andrzejewo-1-jpg_653639c692ea5 Fot. Urząd Gminy w Andrzejewie

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.