We wtorek 24 października w Szkole Podstawowej w Andrzejewie odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych.
W wydarzeniu uczestniczyli m.in. dyrektor Szkoły Podstawowej - Pan
Wojciech Strzeszewski, ks. prob. Jerzy Kruszewski, Wójt Gminy Andrzejewo - Pani Beata Ponichtera, Sekretarz Gminy - Robert Rosiak, członek zarządu firmy Skłodowski Sp. z o.o. - Pani Elżbieta Skłodowska, Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Iwona Tymińska, rodzice uczniów klas I, uczniowie
szkoły wraz z kadrą pedagogiczną.
Uczniowie klas I w części artystycznej zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Dodatkowo w przeprowadzonych quizie wykazali się wiedzą na temat szkoły.
Po części artystycznej Dyrektor Szkoły rozpoczął uroczyste pasowanie każdego z uczniów.
- Ślubujący złożyli przysięgę bycia dobrym uczniem i uprzejmym kolegą. Ksiądz Jerzy Kruszewski wraz z Panią Wójt wręczyli pierwszoklasistom listy gratulacyjne oraz książeczki z długopisami, zaś Panie z Rady Rodziców - słodkie upominki. Pani Elżbieta Skłodowska również obdarowała wychowanków firmowymi upominkami oraz przekazała kilka egzemplarzy książek na ręce dyrekcji, w celu doposażenia zbiorów biblioteki szkolnej - czytamy w relacji.
Na zakończenie odbyła się sesja fotograficzna oraz uroczysty poczęstunek.
![We wtorek 24 października w Szkole Podstawowej w Andrzejewie odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych.
[foto]36185[/foto]
W wyda](https://www.ostrowmaz24.pl/uploads/artykuly/2023/10/1-2-jpg_65390ceecf839-big.webp)
💬 Komentarze (0)