Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej.

2023/10/2023-10-30-nowa-opcja-w-aplikacji-mobywatel-skorzystaja-z-niej-emeryci-png_653f61e4e4169

Jan Walczak, lat 91, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w piątek 3 listopada w Goworowie. 

Mirosław Wilczyński, lat 64, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. K. Warchalskiego 8 do Kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza odbędzie się w piątek 3 listopada o godz. 14.00. Po nabożeństwie żałobnym zmarły spocznie na cmentarzu parafialnym.

Wiesława Krystyna Bajorek, lat 68, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego ul. K. Warchalskiego 8 do Kościoła pw. Chrystusa Dobrego Pasterza odbędzie się w sobotę 4 listopada o godz. 10.00. Po nabożeństwie żałobnym zmarły spocznie na cmentarzu parafialnym.

Dariusz Litwa, lat 55. Uroczystości pogrzebowe odbyły się we wtorek 31 października w Ostrowi Mazowieckiej. 

Irena Ludwichowska, lat 86, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego przy ul. T. Kościuszki 16 do Kościoła pw. Wniebowzięcia NMP odbędzie się w piątek 3 listopada o godz. 14.00. Po nabożeństwie żałobnym zmarły spocznie na cmentarzu parafialnym.

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail = 0; i=i-1) {if (l[i].substring(0, 1) === '|') document.write("&#"+unescape(l[i].substring(1))+";");else document.write(unescape(l[i]));} //]]> " target="_blank" rel="noopener">.

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.