Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli mieszkańcy powiatu ostrowskiego. 

2023/11/img-9602-jpg_654e2e1e45fc0

Teresa Leonik, lat 68, mieszkanka Rynku. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 11 listopada w Sokołowie Podlaskim o godz. 14.00. Po uroczystościach pogrzebowych ciało zmarłej spocznie w grobie zakonnym w Sokołowie Podlaskim. 

Józef Legacki, lat 75, mieszkaniec Jelonek. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w piątek 10 listopada w Jelonkach. 

Leszek Zawalich, lat 70, mieszkaniec Komorowa. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w piątek 10 listopada w Ostrowi Mazowieckiej.

Dorota Dąbrowska, lat 54, mieszkanka Komorowa. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę 8 listopada w Komorowie.

Wiesław Sikora, lat 59, mieszkaniec Wąsewa. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w niedzielę 12 listopada o godz. 14.00 w Kościele pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Wąsewie.

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail = 0; i=i-1) {if (l[i].substring(0, 1) === '|') document.write("&#"+unescape(l[i].substring(1))+";");else document.write(unescape(l[i]));} //]]> ." target="_blank" rel="noopener">.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.