Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Policjanci z Nura zakończyli sprawę 39-latka, który unikał więzienia

39-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego unikał wymiaru sprawiedliwości. Jednak dzięki policjantom z nurskiego posterunku odbędzie zasądzoną karę w wysokości 4 lat pozbawienia wolności. 

2023/11/przestepca-w-kajdankach-53876-139638-jpeg_654cdad3a1131

- W poniedziałek rano policjanci z nurskiego posterunku otrzymali do realizacji nakaz doprowadzenia 39-latka. Mężczyzna został zatrzymany na terenie gminy Boguty-Pianki. 39-latek z powaitu ostrowskiego wyrokiem Sądu Okręgowego w Ostrołęce został skazany na 4 lata pozbawienia wolności - informuje asp. Marzena Laczkowska, Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. 

Mężczyzna nie stawił się w wyznaczonym terminie w zakładzie karnym. W związku z tym sąd wydał nakaz jego doprowadzenia. 39-latek po zatrzymaniu został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe cztery lata. 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.